Slévárna AL-SOLID
 
 
 
 
+420 483 388 469
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Slévárna hliníku AL-SOLID s.r.o., Rychnov u Jablonce nad Nisou

 
.....
 
 
 

Slévárna AL-SOLID s.r.o.

 
Ve Slévárně AL-SOLID vyrábíme i zkušební vzorky tj. série od jednoho kusu. Provádíme ruční a strojní formování, vlastní výrobu jader (ruční pěchování nebo vstřelování), tryskání a kuličkování odlitků. Zajišťujeme vlastní výrobu kotvící patky dopravního značení a nádoby na masné výrobky (šunkovary).
 
 
Jsme malá, ale flexibilní slévárna hliníku s odborným personálním zabezpečením. Není pro nás problém vyrobit od 1 do x kusů v krátkých dodacích termínech. Vlastníme dvě vertikální obráběcí centra značky HAAS VF-5 a VF-3.

Naše společnost se neustále modernizuje a pořídila také linku pískového hospodářství s technologii EIRICH. Pro kvalitu taveniny jsme pořídili FDU Minidegasser MTS 1500. V zařízení jsou granuláty COVERAL MTS 1572 a COVERAL MTS 1584.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Patka dopravní značky

 
Patku dodáváme bez kotvícího materiálu pouze se dvěma šrouby M8 pro uchycení tyče značky. Jako kotvící materiál doporučujeme použít běžné závitové tyče (k dostání u prodejců spojovacího materiálu). Patky dodáváme zabalené na ztratné paletě 80x120 (EUR). Na paletě zabaleno 295 ks značek. Minimální odběr 1 paleta a dále pak násobky tohoto množství.
DOPRAVA V CENĚ!

Splatnost faktur 120 dní.
 
 
 

Používáme pro výrobu aluminium

 
  • EN AB 46200
  • EN AB 43000
  • EN AB 42000
  • EN AB 47000
 
 
 

Potravinářské formy pro masný průmysl, uzenářské formy

 
AL-SOLID s.r.o. již od roku 1992 dodává na český trh oblíbené potravinářské formy. Jedná se široký sortiment potravinářských (uzenářských ) forem : Debrecínka malá, Debrecínka speciál, Debrecínka střední, Debrecínka velká, Debrecínka dlouhá, Játrový sýr, Kýta, Mandolína malá, Mozart, Pečeně, Šunka hranatá, Šunka oválná, Toustovka, Toustovka mini, Srnčí hřbet malý, střední a velký.