+420 483 388 469 info@alsolid.cz

Slévárna hliníku AL-SOLID s.r.o.,
Rychnov u Jablonce nad Nisou

Slévárna AL-SOLID s.r.o.

Jsme malá dynamicky se rozvíjející slévárna hliníku s kvalitním personálním zabezpečením, která umí pružně reagovat na požadavky zákazníků. Společnost byla založena v roce 1992.

Ve slévárně AL-SOLID vyrábíme hliníkové odlitky dle zadání zákazníka do pískových forem. Výrobu pískových forem provádíme ručně nebo strojově podle charakteru zakázky od jednoho kusu po tisícové série. Pro tvarově složitější odlitky disponujeme vlastní výrobou jader či forem z jádrového písku.

Odlitky tryskáme, kuličkujeme, provádíme tepelné zpracování a obrábíme na CNC obráběcích centrech HAAS VF. V kooperaci zajišťujeme eloxovaní a lakování komaxitem.

Naše společnost se neustále vyvíjí a přizpůsobuje požadavkům zákazníků. V minulých letech jsme kompletně inovovali systém přípravy formovací směsi (automatická linka s technologií EIRICH) a zakoupili nejmodernější zařízení pro úpravu slitin (FDU – FOSECO s archivací parametrů cyklu), tavení slitin (plynová sklopná pec ELSKLO), tepelné zpracování olitků (el. pec ELSKLO s nucenou cirkulací), tryskání (bubnový tryskač STEM) a monitorovací systém teplot slitin v pecích s archivací dat. Pro efektivní řízení procesů společnosti používáme systém ABRA GEN s nadstavbovým modulem VÝROBA.

Naše společnost byla držitelem certifikátu kvality ISO 9001 od roku 2016 do roku 2023. S ohledem na opakující se bezproblémový průběh ročních auditů, který opakovaně potvrdil kvalitu nastavených procesů ve společnosti, jsme rozhodli tyto audity prozatím přerušit.

Patka dopravního značení

Patka dopravního značení patří do sortimentu našich vlastních finálních výrobků a proto ji můžeme zákazníkům nabídnout za velmi příznivou cenu. Patku dodáváme ve více variantách. Kompletní včetně kotevního materiálu (závitové tyče, podložky matice, aretační šrouby) nebo jakoukoliv jinou kombinaci.

Při odběrech po paletách je doprava v ceně patky a poskytujeme splatnost až 60 dní.

ZPRACOVÁVÁME TYTO SLITINY

R

EN AB 46200

R

EN AB 43000

R

EN AB 42000

R

EN AB 47000

Potravinářské formy pro masný průmysl, uzenářské formy

AL-SOLID s.r.o. již od roku 1992 dodává na trh oblíbené a osvědčené potravinářské formy. Jedná se o široký sortiment potravinářských (uzenářských) forem pro výrobu masných výrobků jako je: šunka, debrecínka, toustová šunka, paštiky atd. Formy dodáváme v různých velikostech a tvarech a vyrábíme i speciální formy na přání zpracovatelských společností. Více informací získáte v záložce ke stažení nebo přímo zasláním poptávky.

Translate »